Tenisový klub Tk 77 Skalica

Nezaradené

17. r. MEMORIÁL ZUZKY VESELEJ

V dňoch 18-21. júna sa konal na našich dvorcoch najväčší tenisový turnaj na Záhorí v rámci turnajov Slovenského tenisového zväzu. 17. ročník Memorálu Zuzky Veselej je turnaj kategórie B triedy starších žiakov a žiačiek. Na Slávnostné otvorenie turnaja prijali pozvanie podpredseda Trnavského samosprávneho kraja PhDr. Zdenko Čambal a zástupca primátora mesta Skalice Peter Pagáč.

Turnaje kategórie sú turnajmi vyššieho bodového ohodnotenia a v rámci každého regionálneho zväzu sa konajú maximálne dva turnaje tejto kategórie. Na Memoriál Zuzky Veselej  bolo prezentovaných 41 dievčat a 39 chlapcov.  Do štvorhry sa prihlásilo 12 dvojíc dievčat a 10 dvojíc chlapcov.

Víťazom turnaja dvojhry chlapcov sa stal Adrián Kopál, ktorý vo finále porazil Lukáša Pokorného v troch setoch  6:4, 4:6, 6:4. Víťazkou turnaja dvojhry dievčat sa stala Natália Slabá, ktorá vo finále porazila v dvoch setoch 7:5, 6:1 Adrianu Viktóriu Kráľovú. Vo štvorhrách sa stali víťazkami Natália Slabá a Lucia Pinková, ktoré zvíťazili nad Adrianou Viktóriou Kráľovou a Biancou Behúľovou v troch setoch 6:1, 3:6, 10:7. Štvorhru chlapcov ovládli Adrián Kopál s Adamom Murárom, ktorí vo finále porazili Michala Novanského s Matejom Gálikom v dvoch setoch 6:4, 6:4.

Kompletné výsledky sú na nasledujúcich odkazoch: Dievčatá2 Dievčatá4 Chalpci2 Chlapci4

Kompletnú galériu z turnaja nájdete na našich FACEBOOK stránkach.